Перебуваючи на сайті https://indomalaytea.com/, Ви погоджуєтеся на наступне:

1) Вам є 18 років. Всі товари на нашому вебсайті є легальними на території України. Ресурс не суперечить чинному законодавству України і є абсолютно легальним.

2) Ви не страждаєте будь-якими психічними відхиленнями, хронічними захворюваннями ЦНС, будь-якими хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишковими захворюваннями, хронічними захворюваннями печінки, сечостатевої системи, порушеннями організму іншої природи; а також не перебуваєте у стані вагітності або годування! Також не рекомендується спільне застосування товарів з лікарськими, алкогольними або наркотичними засобами, управління механічними або будь-якими іншими механізмами.

3) Будь-яка інформація що надається нашим сайтом і його співробітниками про вживання і ефекти реалізованої продукції є загальноосвітньою і не повинна розцінюватися як рекомендація до вживання. Всі описи товарів, представлені на сайті, є думками ряду фахівців і не є публічною офертою або медичним описом. Представлені товари не є лікарськими засобами або біологічно активними добавками.

4) Ми не гарантуємо, що Ви отримаєте той ефект, який собі уявляли. Більшість представлених на сайті товарів можуть мати індивідуальні особливості для різних людей через велику кількість особистих факторів.

5) Ми гарантуємо, що зазначена Вами особиста інформація при відправці заявки, що не буде використана ні в яких сторонніх цілях, окрім як для доставки Вашого замовлення.

6) Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту замовлення при збереженні цілісності упаковки – якщо ви розумієте, що замовили цей товар помилково, або наші менеджери відправили вам помилковий товар. При розтині упаковки повернення товару назад в магазин вже не передбачене. Уважно ознайомлюйтесь з отриманим товарів – кожен з продуктів має точний опис, що дозволяє його правильно ідентифікувати до відкриття упаковки.

Якщо Ви не згодні з вищевикладеними правилами користувальницької угоди, прохання залишити даний ресурс https://indomalaytea.com/